Tamsalu Vallavolikogu

Volikogu otsustega saab tutvuda dokumendiregistris (link SIIN),

määrused on avalikustatud Riigi Teatajas

   e-post telefon
Volikogu esimees

Toomas Uudeberg

Volikogu esimehe vastuvõtule registreerida

telefonil  50 50 992

toomas.uudeberg@gmail.com

toomas.uudeberg@tamsalu.ee

50 50 992
Volikogu aseesimees
Andres  Rammul andres.rammul@nordkalk.com 510 5886
Vallavolikogu liikmed
    524 3421
Eiki Eilo eiki@tonueiki.ee 502 5108
Andrus Freienthal andrus.freienthal@online.ee  
Maia Heinsoo makesk@hot.ee  
Evelin Hiie ehiie@hot.ee 508 6890
Hando Kasekamp hando@hanval.eu 55546045
Rein Lall ramim@estpak.ee; rein@vohmuta.ee 520 6173
Kertu Langinen kertu@kermalen.eu 5663 0448
Krista Lepik krista.lepik@tamsalu.ee 520 2064
Sirje Major sirje1946@hotmail.com  

Lembit Rosina

info@telavero.ee 5393 5540
Vello Sander vello.sander@gmail.com 527 8302
Maire Tamm maire.tamm001@gmail.com 504 5546
Timo Tiisler timotiisler@gmail.com 5816 7712
Mati Viidemann mati.viidemann@gmail.com 502 9393
Väino Virks kuie@kuie.eu