2016 stipendium

  • Annika Õunapuu

2016.a. tulemuspreemia

  • Jarmo Raudvee           

II koht maakonna ajalooolümpiaadil (17.koht üleriigilisel ajalooolümpiaadil), V koht üleriigilisel Teaduslahingus 2016, I koht maakonna Teaduslahingus 2016, II koht maakonna keemiaolümpiaadil, I koht keemiateadmiste võistlustel maakonnas

  • Kristina Pešehodko     

7. koht rahvusvahelistel võistlustel pranglimises, II koht Eesti meistrivõistlustel pranglimises, I koht Lääne-Virumaa meistrivõistlustel pranglimises, I koht maakonna vene keele olümpiaadil (16.koht üleriigilisel vene keele olümpiaadil), III koht maakonna ajalooolümpiaadil, I koht Põhja piirkonna meistrivõistlustel nutispordis, II koht Eesti meistri- ja karikavõistlustel Nuti-mati matemaatikas

  • Mari-Liis Tšigina   

V koht rahvusvahelistel võistlustel pranglimises, III koht Eesti meistrivõistlustel pranglimises, I koht Lääne-Virumaa meistrivõistlustel pranglimises

  • Maarja–Liis Nirgi       

I koht maakonna ajalooolümpiaadil, III koht maakonna matemaatikaolümpiaadil, III koht maakonna eesti keele olümpiaadil

  • Andre Viibur    

III koht maakonna füüsikaolümpiaadil, V koht üleriigilises Teaduslahingus 2016, I koht maakonna Teaduslahingus 2016, I koht keemiateadmiste võistlustel maakonnas

  • Tuule Laansoo     

III koht maakonna inglise keele olümpiaadil, V koht üleriigilises Teaduslahingus 2016, I koht maakonna Teaduslahingus 2016, I koht keemiateadmiste võistlustel maakonnas

  • Analiis Veeremaa   

I koht bioloogiaolümpiaadil maakonnas

  • Liselle Kaldaru       

II koht maakonna eesti keele olümpiaadil, I koht keemiateadmiste võistlustel maakonnas

  • Geiri Suur           

III koht maakonnas emakeele uurimistööga, I koht keemiateadmiste võistlustel maakonnas

  • Roger Kaegas        

I koht keemiateadmiste võistlustel maakonnas

  • Kauri Suur         

II koht maakonna füüsikaolümpiaadil

III koht Lääne-Virumaa meistrivõistlustel pranglimises

  • Marianne Lapin     

I koht Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi vabariiklikul linnuviktoriinil

  • Kaspar Kukk         

      I koht Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi vabariiklikul linnuviktoriinil                          

  •  Kerdo Vainer        

  I koht maakonna  linnuviktoriinil

  • Richard Liiv     

        I koht maakonna linnuviktoriinil

  • Eva–Maria Raudsepp     

II koht Lääne–Virumaa meistrivõistlustel pranglimises, II koht Põhja piirkonna meistrivõistlustel nutispordis

  • Ketter Kõre        

  III koht Lääne-Virumaa meistrivõistlustel pranglimises

  • Maiko Metsalu    

  III koht Põhja piirkonna meistrivõistlustel nutispordis

  • Anu-Liis Raudsepp    

   II koht Põhja piirkonna meistrivõistlustel nutispordis

  • Taavi Luik       

   II koht Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi koolinoorte  ja noorte heliloojate 3. Digitaalse heliloomingu konkursil elektroonilise tantsumuusika kategoorias (16-19 vanuserühm) teosega „Flying on the Echo".

  •  Marii Kivirand 

 

Heade tulemuste eest 201 6.aasta maakondlikul keemiateadmiste võistlusel.
 
  • Stefanie Kortšak           

   Töö kuulub Maailma laste haiku konkursi auhinnatute hulka

2015  haridusvaldkonna stipendium

  • Kristina Pešehodko
  • Kai Budrikas