Tamsalu ametiasutuse hallatavad asutused:

 

Tamsalu Gümnaasium
direktor Tiina Parmasto
e-post: tamsalug@estpak.ee

Kesk tn 11, Tamsalu linn, Tamsalu vald
tel: 323 0446 (kantselei), 323 0546 (direktor)

koduleht: http://tamsalukool.ee

 

 

Vajangu Põhikool
direktor Ene Kukk
e-post:ene@vajangu.ee

Kooli 7, Vajangu küla, Tamsalu vald
tel:32 55 567
, e-post: kool@vajangu.ee

koduleht: www.vajangu.ee

 

Tamsalu Lasteaed Krõll

direktor Viiu Uudam
e-post: viiu.uudam@tamsalu.ee
Metsa tn 1, Tamsalu linn, Tamsalu vald
tel:32 30 568, e-post:tamsalulasteaed@hot.ee

Tamsalu Sääse Lasteaed

direktor Lia Klaas

e-post: lia.klaas@tamsalu.ee
Ülase tn. 14, Sääse alevik, Tamsalu vald
tel: 32 30 561

Tamsalu Kultuurimaja

juhataja Tiia Uudeberg 
e-post: tiia.uudeberg@tamsalu.ee
Sõpruse tn 3, Tamsalu linn, Tamsalu vald
tel:32 30 968

koduleht: www.tamsalukultuurimaja.ee

Facebook

Porkuni Paemuuseum

juhataja Triin Yerlikaya
e-post: paemuuseum@tamsalu.ee

Mäe tn 1, Porkuni küla, Tamsalu vald
Telefon: 53452598

koduleht: www.paemuuseum.ee

Assamalla Raamatukogu

Leana Uutma
e-post:assamallark@tamsalu.ee
Munakivi tee 2, Assamalla küla, Tamsalu vald
tel: 32 35 187

Facebook

 

Tamsalu Raamatukogu

juhataja Raili Elmest
Sõpruse tn  3, Tamsalu linn, Tamsalu vald
tel:32 30365 , e-post: 
tamsrk@hot.ee

koduleht: http://tamsaluraamatukogu.weebly.com/

 

Vajangu Raamatukogu

juhataja Leili Virks
e-post: leili.virks@tamsalu.ee
Kooli 7, Vajangu küla, Tamsalu vald
tel: 32 555 71

 

Tamsalu Spordikompleks

juhataja Krista Lepik
e-post: krista.lepik@tamsalu.ee
Tehnika tn 2aTamsalu linn, Tamsalu vald
tel:58184826 (administraator)

koduleht: www.tamsalusport.ee

facebook

Tamsalu Kommunaal

juhataja Vello Sander
e-post: vello.sander@gmail.com
Kesk 
tn1, Tamsalu linn, Tamsalu vald
Tel: 32 3
0 489

Tamsalu jäätmejaam, tel: 5335 9254

Tamsalu kalmistu, tel: 5335 9254

Uudeküla kalmistu, tel: 525 0992

 

Sääse Hooldekodu

juhataja Helle Lempu
e-post: hooldekodu@tamsalu.ee
Sääse tn 4-1, Sääse alevik, Tamsalu vald
tel:32 30 488