Neljas Pandivere Peretalud Päev

8. juulil toimub neljas Pandivere Peretalude Päev, mil oma väravad avavad Väike-Maarja, Rakke ja Tamsalu valla14 peretalu ja külastuskohta. Väravad on avatud kella 10-19.

Oodatud on kõik, kel huvi saada rohkem teada maaelu ajaloost, teha tutvust loomade ja põllumajandustehnikaga, osaleda töötubades ja ekskursioonidel, lõõgastuda looduses, maitsta ehtsat talutoitu ning osta koju kaasa kohalikke tooteid.

Tee taludesse leiab kaardi ja kukekesega viitade abil. Reisikaardi koos talusid tutvustava trükisega saab kõigist avatud taludest.

Infot osalevate talude kohta leiab Pandivere Peretalude Päeva Facebooki lehelt ja kodulehelt pandiverepp.voog.com.

Peretalude päeva korraldamist rahastavad Rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, MTÜ PAIK, Väike-Maarja vald, Rakke vald ja Tamsalu vald.

Tulge külla!