Tamsalu vald toetab korteriühistuid.

Tamsalu Vallavolikogu võttis maikuisel istungil vastu määruse „Korteriühistutele toetuse andmise kord". Toetuse taotlejaks võib olla Tamsalu vallas asuv korteriühistu, mis on kantud mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse alates 1. jaanuarist 2017 ehk teisisõnu korteriühistu peab olema loodud ja seadusjärgselt registreeritud. Toetuse suurus sõltub kortermajas asuvate korterite arvust ning on järgmine:

1)      kuni 10 korteriomandiga ühistu – 300 (kolmsada) eurot;

2)      11 - 44 korteriomandiga ühistu – 500 (viissada) eurot;

3)      45 – 60 korteriomandiga ühistu – 1000 (üks tuhat) eurot.

Taotlus tuleb esitada Tamsalu Vallavalitsusele paberil või elektrooniliselt vabas vormis korteriühistut esindama õigustatud isiku poolt allkirjastatuna. Vallavalitsus vaatab laekunud taotlused läbi jooksvalt vastavalt laekumisele ning langetab otsused reeglina kahe nädala jooksul. Taotlusi võetakse vastu kuni 1. detsembrini 2017.

Määrus "Korteriühistutele toetuse andmise kord"