Ohutusalane teabepäev eakatele Sõmerul

Ohutusalane teabepäev eakatele Sõmerul.

14.oktoobril 2016 kell 11-14 toimub Sõmeru vallavalitsuse hoones eakate ohutusalane teabepäev. Üritusele on oodatud kõik aktiivsed eakad inimesed, pensionäride ühingud, päevakeskused, huviringide liikmed ja kõik teised huvilised.

Teabepäeva raames räägime kodude tuleohutusest ja küttesüsteemide hooldamisest, tuletame meelde helkuri kandmist ja ohutust liiklemisel. Peale selle Häirekeskus tuletab meelde, kuidas on kõige õigem helistada hädaabinumbrile, et abi jõuaks kohale võimalikult kiiresti. Teadmisi jagavad ka MTÜ Ohvriabi töötajad.

Pakume erinevaid võimalusi üritust nautida ja kaasa lüüa:

• kontsertprogramm
  • võimalus mõõta vererõhku, veresuhkrut ja kolesterooli
  • pirukad ja soe jook hea tuju ja energia säilitamiseks
  • loterii ja üllatused

Varem on eakate teabepäevad Lääne-Virumaal läbi viidud Rakveres, Väike-Maarjas ja Tapal. Ohutuspäeva korraldajateks koostöös Sõmeru vallavalitsusega on Päästeameti Ida päästekeskus, Politsei-ja Piirivalveameti Ida prefektuur, Lääne-Viru Maavalitsus, Häirekeskus, MTÜ Ohvriabi ja MTÜ Korstnapühkijate Koda.

Suurematel gruppidel palume enda tulekust teada anda ennetusbüroo vanemspetsialistile Milvi Kompusele telefonil 53 456 665 või meilitsi  milvi.kompus@rescue.ee

Üritusel osalemine on tasuta!

Olga Eskor

Ida päästekeskuse kommunikatsioonijuht