Ametinimetus

(Vajutades ametinimetusele avaneb ametijuhend)

Nimi

       

Kontaktandmed

(telefon, e-post) ja vastuvõtt

Haridus

Vallavanem

 

 

Alari Kirt

 

 

Arengu- ja planeeringu osakond

 

Abivallavanem, arengu-ja planeeringuosakonna juhataja

 

Annika Kapp

  • tel:3228434; 53825661
  • annika.kapp@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00
kõrgem
Ehitusspetsialist

Mati Tamm

  • 322 8435, 516 4860
  • mati.tamm@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00 
kõrgem
Keskkonnaspetsialist

Lembit Saart

  • 322 8446, 520 3992
  • lembit.saart@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00
kesk-eri
Järelevalveinspektor

Egle Ott

  • 514 7164
  • N 8.00-12.30 ja  iga kuu viimane reede 8.00-12.30-13.30-17.00
  • egle.ott@pandivere.eu
  • Puhkus  23.10-29.10.2017; 27.12-29.12.2017
kõrgem

IT-spetsialist   (TL)

Leo Piirits  

Kantselei

Vallasekretär

Margit Halop

  • 322 8432
  • margit.halop@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
kõrgem
Vallasekretäri abi

Ursula Grau

  • 322 8431
  • ursula.grau@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
kesk-eri
       

Finantsosakond

Pearaamatupidaja,

osakonna juhataja

Ellen Uiboaed

  • 322 8437
  • ellen.uiboaed@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
kõrgem

Vanemraamatupidaja

(TL)

Merike Viilver  

Vanemraamatupidaja

(TL)

Ea Keir  

Sotsiaal- ja haridusosakond

Osakonna juhataja

 

 

 

 

Lastekaitsespetsialist

Sille Sõmermaa

osakonna juhataja kt.

  • 322 8443, 5304 1992
  • sille.somermaa@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
kõrgem
Sotsiaalinspektor

Pille  Eevardi

  • 322 8442
  • pille.eevardi@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00
  • Puhkus  25.10-27.10.2017.

kõrgem 

Hoolekandetöötajad (TL)

 

Dairi Pomerants

Pille Õun


 

 

Tugiteenuse osutaja

(TL)

Janika Soosaar