Ametinimetus

(Vajutades ametinimetusele avaneb ametijuhend)

Nimi,

vastuvõtuajad         

Kontaktandmed

(telefon, e-post) ja vastuvõtt

Haridus    

Vallavanem

Vastuvõtt esmaspäeviti kell 9.00-11.00, eelnevalt registreerida

Riho Tell

  • eelnevalt registreerida vastuvõtule tel: 322 8431
kõrgem    

Arengu- ja planeeringu osakond

   

 

Abivallavanem

 

Annika Kapp

  • tel:3228434; 53825661
  • annika.kapp@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00
kõrgem      
Ehitusspetsialist

Mati Tamm

  • 322 8435, 516 4860
  • mati.tamm@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00 
kõrgem    
Keskkonnaspetsialist

Lembit Saart

  • 322 8446, 520 3992
  • lembit.saart@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00
  • Puhkus 07.08-19.08.2017
kesk-eri    
Järelevalveinspektor

Egle Ott

  • 514 7164
  • N 8.00-12.30 ja  iga kuu viimane reede 8.00-12.30-13.30-17.00
  • egle.ott@pandivere.eu
  • Puhkus  23.10-29.10.2017; 27.12-29.12.2017
kõrgem    

IT-spetsialist   (TL)

Leo Piirits      

Kantselei

   
Vallasekretär

Margit Halop

  • 322 8432
  • margit.halop@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
kõrgem    
Vallasekretäri abi

Ursula Grau

  • 322 8431
  • ursula.grau@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
kesk-eri    
           

Finantsosakond

   

Pearaamatupidaja,

osakonna juhataja

Ellen Uiboaed

  • 322 8437
  • ellen.uiboaed@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
  • Puhkus 17.07-30.07.2017; 14.08-19.08.2017
kõrgem    

Vanemraamatupidaja

(TL)

Merike Viilver      

Vanemraamatupidaja

(TL)

Ea Keir      

Sotsiaal- ja haridusosakond

   
Osakonna juhataja

Ene Augasmägi

  • 322 8440, 5342 9921
  • ene.augasmagi@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
  • Puhkus 21.08-27.08.2017
kõrgem    

 

Lastekaitsespetsialist

Sille Sõmermaa
  • 322 8443, 5304 1992
  • sille.somermaa@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00.
  • Puhkus  14.08-21.08.2017
kõrgem    
Sotsiaalinspektor

Pille  Eevardi

  • 322 8442
  • pille.eevardi@tamsalu.ee
  • Kodanike vastuvõtt toimub teisipäeval kell 13.30-16.00 ja neljapäeval kell 9.00-12.00
  • Puhkus 28.08-03.09.2017; 23.10-29.10.2017.

kõrgem 

   

Hoolekandetöötajad (TL)

 

Dairi Pomerants

Pille Õun


 

 

   

Tugiteenuse osutaja

(TL)

Janika Soosaar